KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14103018
nr 1410 3018
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Signerad, daterad 57, yttermått inklusive ram: 34x53, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:48:42
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson